^ Back to Top

SDZO

Svaz dobrovolných záchranářů Otrokovice

To by se advokátovi stát nemělo

Informujeme veřejnost, že kniha advokátky a členky SDZO Kláry Samkové s názvem „To by se advokátovi stát nemělo“, což je soubor povídek z advokátního prostředí, by stále měla být dostupná v běžné síti knihkupectví, a to za doporučenou maloobchodní cenu 100,- Kč.

To by se advokátovi stát nemělo

Knížka má cca 100 stran a je koncipována podobně jako již dříve vydaná knížka „111 vtipů o advokátech“. Může tak tvořit ucelený komplet. Obsahem knihy jsou povídky a příběhy vycházející z advokátní praxe autorky, líčící humorné i závažné situace ze soudních síní a advokátských kanceláří a zároveň upozorňující veřejnost i ostatní advokáty včetně začínajících na nejrůznější záludnosti této profese i jednotlivých případů, případně na (ne)dokonalosti celého advokátského stavu.

Podobně jako v předchozích případech je možnost objednávat si tuto knihu s podpisem a věnováním autorky přímo u Kláry Samkové. Zájemce zašle svou objednávku na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , uvede své jméno a adresu, na kterou má být kniha zaslána. Následně uhradí částku 120,- Kč (20 Kč je poštovné a balné) na číslo účtu 2900564046/2010, přičemž do zprávy pro příjemce platby uvede své jméno a příjmení, aby bylo možné platbu identifikovat.

V případě zasílání knih do zahraničí činí poštovné 50 Kč a při platbě je nutné uvést IBAN: CZ4220100000002900564046.

Svaz dobrovolných záchranářů Otrokovice děkuje Kláře Samkové za podporu a propagaci SDZO v této knize. Zakoupením této knihy tedy i Vy můžete podpořit práci našich záchranářů.