^ Back to Top

SDZO

Svaz dobrovolných záchranářů Otrokovice

Rozhovor s Jakubem Smiřickým na ČRo Zlín

Jsme velmi rádi, že náš člen Jakub Smiřický dostal příležitost pohovořit o našem spolku a jeho činnosti v pořadu zlínské stanice Českého rozhlasu „Den ve Zlínském kraji – host“. Děkujeme redaktorce Andree Kratinové za položené otázky. 

Záznam pořadu je k dispozici na následujícím odkaze (čas 17:33): https://program.rozhlas.cz/zaznamy?fbclid=IwAR3G_8Ty0sWnDen83LTPaH4UfZ4CfxJXmOqiDMoVUgR1jmxdzXA7Fzf3D0c#/zlin/24/2020-04-09

Nové regály v garáži SDZO

V nedávné době se nám podařilo postavit na naší základně regály, což výrazně přispělo k vypořádání se s nepořádkem v prostoru celé garáže. Hlavním důvodem výstavby těchto regálů je ale potřeba mít kam v budoucnu zaskladnit oblečení, které bychom mohli vydávat lidem zasaženým mimořádnou událostí nebo krizovou situací. Toto oblečení a materiál chceme získat formou sbírky, podobně jako tomu bylo před našimi zahraničními misemi.

Zavírání vody v Kvasicích 2019

Dne 28.09.2019 jsme se v Kvasicích na loděnici zúčastnili akce "Zamykání vody". Na tuto akci jsme vyjeli s veškerou naší technikou. Náš motorový člun Zodiac celý den vozil děti po řece Moravě. Vozidlo Land Rover, které s námi odjelo v roce 2014 humanitární misi na Ukrajinu, zde bylo na statické ukázce. Taktéž bylo možné prohlédnout si vozidlo Praga V3s, jehož navijákem jsme spouštěli člun do vody z bývalého brodu pro tanky a díky tomu jsme si vyzkoušeli tuto činnost v obtížných podmínkách. Děkujeme Vodáckému klubu Kvasice za pozvání na tuto výbornou akci a těšíme se na další spolupráci.

Další fotografie najdete v naší fotogalerii.

Pozvánka - zavírání vody v Kvasicích

Zveme Vás dnes od 14:00 na loděnici do Kvasic, kde se budeme účastnit akce Zavírání vody. Budeme zde vozit děti naším motorovým člunem a k vidění budou i naše vozidla.